مکانیک سیار تبریز

اگر خودروی شما دچار نقص فنی شده و نمی‌توانید خودرو را حرکت دهید با شماره زیر تماس بگیرید

تعمیرکار سیار کسی است که می تواند با استفاده از ابزار و وسایل مناسب در حمل خودرو مورد نظر مشتری به او کمک کند و مشکل ماشین را برطرف کند.

اگر خودروی شما در تبریز با مشکل مواجه شده است با مکانیک سیار تبریز تماس بگیرید.

امکان خراب شدن هر خودرویی در جاده وجود دارد و هیچکسی از این نوع مشکلات در امان نیست در این مواقع به هیچ عنوان خودرو را روشن نکنید چون باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر خودرو میشود .

داشتن یک مکانیک سیار مطمئن و کار آمد به شما کمک می کند تا آرمش خیال و راحتی داشته باشید و در جاده ها سردرگم نشوید و بهانه دست سودجویان ندهید. هزینه تعمیر در محل خودرو مطابق با نرخ اتحادیه میباشد.

اگر به هر دلیل خودروی شما با مشکل مواجه شده است مشکلاتی اعم از :

خرابی یا نیاز به تعویض تسمه تایر خودرو ،نیاز به تعویض دینام و هرگونه مشکلات مکانیکی اکیپ فنی آذریزدان/ مکانیک سیار تبریز با اعزام سریع در اسرع وقت مشکل خودروی شما را برطرف می‌کنند. تکنسین‌های آذریزدان با مهارت و تجربه‌ی چندین ساله می‌توانند مشکلات مکانیکی و برق خودروی شما را برطرف کنند.

مکانیک سیار تبریز

اگر خودرو شما در راه مانده یه با هر دلیل نمی‌توانید جهت تعمیر خودرو به مکانیک مراجعه کنید با مکانیک سیار تبریز یا امداد خودرو تبریز تماس بگیرید. اکیپ مجهز و مجرب ما خودروی شما را در محل شما تعمیر خواهد کرد.

جهت درخواست مکانیکی و باطری سازی سیار با شماره‌ی ۰۹۱۴۲۱۹۹۹۹۷ تماس بگیرید.

اهداف و ماموریت‌های مکانیک سیار در تبریز

 • ابتدا خودروی شما تلفنی و با کمک خود شما بازرسی می‌شود تا اگر امکانش را داشته باشد مشکل توسط خود شما حل شود.
 • اگر مشکل خودرو شما به صورت تلفنی حل نشد متخصصین ما جهت راه اندازی و حل مشکل ماشین شما به محل شما اعزام می‌شوند و سعی می‌کنند مشکل شما را در محل شما حل نمایند.
 • اگر مشکل شما در محل مورد نظر حل نشد ماشین شما را به نزدیکترین تعمیرگاه یا تعمیرگاه منتخب شما حمل می‌کنند.
 • با توجه به اینکه تمامی تجهیزات و ماشین‌آلات ما استاندارد هستند حمل شما با ایمنی کامل انجام می‌شود.
 • هزینه‌های ما طبق نرخ نامه اتحادیه‌ی دولتی محاسبه می‌شود.شماره تماس سریع: 09142199997
مکانیک سیار تبریز-مکانیک سیار شبانه روزی تبریز

دیگر خدمات مکانیک سیار در تبریز

پنچر گیری سیار تبریز

اگر به هر دلیل لاستیک شما دچار مشکل شده است و خودروی شما قادر به حرکت نمی‌باشد اکیپ مجهز ما در اسرع وقت در محل شما حاضر می‌شوند، و مشکل پنجری شما را حل می‌کنند.

سوخت رسانی سیار در تبریز

اگر به هر دلیل سوخت خودرو شما تمام شده است ما می‌توانیم سریع سوخت خودروی شما را تامین کنیم.

اگر خودروی شما در هر نقطه‌ای متوفق شده و نمی‌دانید چه اتفاقی برای خودرو شما افتاده ابتدا سیستم سوخت رسانی را بررسی کنید. این کار در ماشین‌های مختلف به طرق مختلفی انجام می‌شود، اگر بنزین دارید در برخی از ماشین‌ها می‌توانید قسمت فیلتر سوخت را بررسی کنید، یا شلنگ سوخت ورودی موتور را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سوخت به درستی به موتور ماشین می‌رسد.

سپس می‌توانید سیستم برق خودرو را بررسی کنید، ابتدا باتری ماشین را چک کنید اگر باطری ماشین فعال است چراغ‌های سینه را بررسی کنید. اگر چراغ‌های سینه روشن نشود ممکن است ماشین استارت نزند، سپس می‌توانید از جعبه فیوز، فیوزهای ماشین را بررسی کنید. اگر پس از بررسی‌ها مشکل خودروی شما حل نشد می‌توانید با مکانیک سیار تبریز تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت امدادگران مجرب را اعزام کنید تا ماشین شما را راه اندازی کنند. امداد گران ما سعی می‌کنند ماشین شما را در محل تعمیر کنند اگر مشکل ماشین شما در جایی که خراب شده است حل نشود ماشین شما را با یدک کش تبریز به نزدیک‌ترین تعمیرگاه یا تعمیر گاه مدنظر شما انتقال می‌دهند.

یدک کش

اگر خودروی شما دوچار نقص فنی شده‌است می‌توانید خودروی خود را با استفاده از یدک کش به مکان دلخواه خود حمل کنید. یدک کش‌های شرکت آذریزدان خودروی شما را با استفاده از بهترین تجهیزات مدرن و به روز با امینی کامل حمل می‌کنند.

مکانیک سیار شبانه روزی تبریز

مکانیک سیار شبانه روزی در تبریز ۲۴ ساعت ۷ روز هفته را آماده‌ی ارایه‌ی خدمات مکانیک خودرو است. جهت اعزام مکانیک سیار در تبریز با 09142199997 تماس بگیرید.

مزایا مکانیک سیار شبانه روزی در تبریز

 • ارایه‌ی خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • مجهز به قطعات اصلی
 • ارایه‌ی خدمات تضمینی
 • اعزام سریع و فوری مکانیک سیار در تبریز
 • کادر مجرب و حرفه‌ای

2 Responses

 1. با تشکر از امداد خودرو آذریزدان
  سیم کلاچ روای من را سریع و با قیمت مناسب تعویض کردند

دیدگاه خود را بنویسید